DAKR

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránce

DAKR bubnová sekačka Triton Enduro (osobní odběr na prodejně)

Pouze osobní odběr na prodejně z důvodu povinného předvedení a seznámení s provozem sekačky, avšak nabízíme ZDARMA dopravu sekačky do 30 km od naší prodejny (Zábřeh na Mor.) a zprovoznění a předvedení sekačky našimi zaškolenými pracovníky přímo u vás na zahradě - pouze telefonické sjednání. Uvedena cena vč. DPH.
24 700,00 Kč

DAKR stavebnicová bubnová sekačka Tekton - model 2020 s jednoduchým talířem (osobní odběr na prodejně)

Stavebnicová bubnová sekačka s pojezdem, záběr sečení 60 cm, max. výkon motoru Briggs&Stratton 5,5 HP, dvě rychlosti vpřed. Pouze osobní odběr na prodejně z důvodu povinného předvedení a seznámení s provozem sekačky, avšak nabízíme ZDARMA dopravu sekačky do 30 km od naší prodejny (Zábřeh na Mor.) a zprovoznění a předvedení sekačky našimi zaškolenými pracovníky přímo u vás na zahradě - pouze telefonické sjednání. Uvedena cena vč. DPH.
19 850,00 Kč

Bubnová sekačka Triton Enduro 2 - model 2020 (vlastní odběr na prodejně)

Stavebnicová bubnová sekačka s pojezdem, celoplošně krytý žací talíř o záběru 60 cm, max. výkon motoru Briggs&Stratton 6,5 HP, dvě rychlosti vpřed. Pouze vlastní odběr na prodejně z důvodu nutného předvedení a vyzkoušení sekačky. Doprava do 30 km ZDARMA + vyzkoušení a předvedení na vaší zahradě. Uvedena cena vč. DPH.
26 300,00 Kč

Nůž rotační F - opačné ostří

Nůž rotační F - opačné ostří
41,00 Kč