AGRO CS

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránce

FLORIA Kapalné hnojivo pro pokojové rost. SMUTNICE 0,5 l

FLORIA Kapalné hnojivo pro pokojové rostliny s účinkem proti smutnicím je speciální plnohodnotné hnojivo pro všechny druhy pokojových rostlin. Zlepšuje celkovou vitalitu rostlin a zvyšuje jejich odolnost vůči chorobám a škůdcům. Obsahuje unikátní aromatické látky, které omezují výskyt mušek – smutnic. Uvedena cena vč. DPH.
89,00 Kč

FLORIA substrát pro orchideje 3 l

Speciální substrát s vylepšenou recepturou určený pro přesazování a pěstování většiny pokojových orchidejí. Je připraven z kvalitní piniové kůry a kokosových chipsů, které dobře sají vodu a udržují v blízkosti kořenů ideální vlhkost.
56,00 Kč

AGRO Trávníkové hnojivo START 10kg kbelík

AGRO Trávníkové hnojivo START je určeno pro jarní hnojení trávníku (březen-duben). Trávníku dodá potřebné živiny pro rychlou regeneraci a nastartování růstu, lze ho využít pro vyhnojení půdy před výsevem trávníku. Hnojivo je vhodné pro všechny typy trávníků. Vysoká dávku dusíku a fosforu podporuje velmi rychlý a zdravý růst listů a kořenů trav. Uvedena cena vč. DPH.
330,00 Kč

AGRO kapalné hnojivo univerzální 1 litr

Kapalné minerální hnojivo, složení: dusík–fosfor–draslík v poměru (4-2-3) Uvedena cena vč. DPH.
55,00 Kč

AGRO YaraMila Complex 1 kg (dříve Hydrokomplex)

Univerzální kombinované bechloridové hnojivo s mikroprvky. Uveden a cena vč. DPH.
69,00 Kč

AGRO Substrát pro palmy a zelené rostliny 20 l

Uvedena cena vč. DPH.
86,00 Kč

AGRO NATURA Rock Effect 100 ml

Koncentrát na bázi přírodních látek pro zvýšení odolnosti a obranyschopnosti rostlin proti škůdcům. Uvedena cena vč. DPH.
79,00 Kč

AGRO NATURA Rock Effect 250 ml

NATURA Rock Effect je přírodní přípravek zvyšující obranyschopnost a odolnost vůči škůdcům. Působí na puklice, americké padlí, svilušky, mšice, třásněnky a svilušky. S obsahem pongamového oleje. Vhodný jako prevence - působí i na přezimující stadia škůdců. Ochranná lhůta 1 den. Nevytváří se rezistence. Uvedena cena vč. DPH.
159,00 Kč

AGRO Travní směs LOUKA a PASTVINA 2 kg

Uvedena cena vč. DPH.
420,00 Kč

FLORIA OM hnojivo na muškáty 2,5 kg

Uvedena cena vč. DPH.
129,00 Kč