Sekačka AL-KO Comfort 40E

Uvedena cena vč. DPH.
Kód:: 9002056606
Výrobce: AL-KO
3 990,00

Sekačka AL-KO Comfort 40E

Detailní popis produktu
Precizně posečený trávník – bezhlučně a bez emisí
Funkce 3v1: Sečení, sběr do koše a mulčování
Nastavení výšky sečení jednou pákou
Sběrný koš o objemu 43 l s integrovanou signalizací naplnění
Výškově nastavitelné držadlo

Bezhlučné posečení trávy na menších až středně velkých plochách, pohodlné a bezpečné ovládání a snadný transport – to jsou přednosti elektrických sekaček řady Comfort od firmy AL-KO.


Elektrická sekačka 40 E Comfort – obratný a bezpečný všeuměl pro Vaši zahradu.

Elektrické sekačky s funkcí 3v1 jsou díky bezemisnímu a bezhlučnému provozu ideálním pomocníkem v péči o trávník i v hustě obydlené zástavbě. Elektrické sekačky od firmy AL-KO disponují výkonem až 1600 W a fungují bez výfukových plynů, hluku a starostí o motorový olej a palivo. Provoz pomocí kabelu z elektrické sítě zaručuje tichou práci bez přerušování kvůli dobíjení baterie nebo tankování – a také nižší hmotnost díky absenci benzínového motoru nebo akumulátoru. Shrnutí: lehké, ekologické a obratné sekačky pro pohodlnou práci.
To beze zbytku naplňuje kompaktní model 40 E Comfort se záběrem 40 cm. Tato výkonná sekačka s velkými XL koly a příjemným pogumovaným držadlem je optimální stroj i pro méně zkušené uživatele.
Díky funkci 3v1 nabízí sekačka 40 E Comfort funkci mulčování: jemně posekaná tráva se vrací do trávníku jako přírodní hnojivo. Toho docílíte snadno a bez nářadí vložením přiložného mulčovacího klínu do vyhazovacího otvoru sekačky. Mulčování je nejen šetrné k přírodě, ale zároveň šetří starosti kam s posečenou trávou a náklady na hnojivo.
Pro Vaší bezpečnost: Díky bezpečnostnímu spínači se zabezpečením kabelu proti vytržení ze zásuvky je startování i provoz sekačky zcela bezpečný a snadný.

Produktová řada: Comfort
Zdroj pohonu: elektrický
Obsah sběrného koše v litrech: 43 l
Funkce: Mulčování, Sbírání, Sečení
Příkon W: 1 400
Tělo sekačky: plast
? Kol: 165/200
Pro travní plochy do v m?: 600
Pracovní šířka v cm: 40
Výška střihu: 28-68 mm
Nastavení pracovní výšky: centrálně, 6 poloh
Hmotnost cca v kg: 19Parametry položky
Příkon (W): 1400
Záběr (cm): 40
Výška sečení (cm): 2,8 - 6,8
Objem koše: 43 l