Elektrocentrála Scheppach SG 950

Uvedena cena vč. DPH.
Výrobce: Scheppach
3 399,00

Elektrocentrála Scheppach SG 950 - dvoutaktní elektrocentrála 720 W s AVR regulací  !!! Doprava zdarma !!!

Elektrocentrála Scheppach SG 950 je skvěle vybavený a skladný generátor elektrického proudu. Její doménou jsou oblasti využití, které nepředpokládají pohon velkých a výkonných zařízení a strojů, ale kde naopak rozhoduje nízká hmotnost, kompaktní tvar nebo velmi nízká hlučnost. Oblíbená je tak především mezi majiteli karavanů, lodí nebo mezi milovníky různých outdoorových aktivit. Velmi dobře může sloužit majitelům chat či domů jako nouzový záložní zdroj energie při výpadku proudu (svícení, pohon ledničky apod). Lehce utáhne třeba i oblíbené zařízení na chlazení piva.

Pro kvalitu elektrocentrály je klíčovým prvkem motor a alternátor. Scheppach používá velmi kvalitní certifikované alternátory, které zvládají i dlouhodobou zátěž a stroj je rovněž vybaven moderním napájením s automatickou regulací napětí AVR (Automatic Voltage Regulator), takže nepoškodí ani spotřebiče náročnější na kvalitu napájecího proudu. Nádrž na 4 litry paliva vystačí při běžné zátěži na téměř 6 hodin bezstarostného provozu.

Elektrocentrála je vybavena robustními nožičkami s gumovými patkami potlačujícími vibrace, velkým madlem pro snadné přenášení, ochrannou při přetížení a zásuvkou na 230 V. Dvoutaktní motor s pohodlným startováním zajišťuje trvalý výkon generátoru 650 W a maximální 720 W střídavého napětí 230 V.

Technické parametry:

Druh motoru:

benzinový, 1-válec, dvoutaktní, vzduchem chlazený

Objem motoru:

63 cm³

Výkon motoru:

0,95/- kW/HP

Startování:

ruční, pomocí startovacího lanka

Palivo:

bezolovnaté (směs 1:50 benzín/olej)

Objem nádrže:

4 litrů

Doba provozu na 1 nádrž:

6 hod

Druh regulace napájení:

automatická AVR

Výkon max/trvalý:

720/650 W

Výstupní napětí (zásuvky):

1x230 V

Výstupní frekvence:

50 Hz

Rozměry stroje:

360x310x308 mm

Hmotnost:

15,9 kg

Záruční lhůta: [?]

24+24 měsíců